Informace pro dívky

Nabízíme spolupráci dívkám

Dívkám a ženám z EU od 18let nabízíme spolupráci na profesionální úrovni.

Máte-li zájem, připravíme pro Vás privátní místnost, která je standardně vybavená koupelnou se sprchou, toaletou a individuálně regulovatelnou klimatizací.

Zajistíme Vám bezkonkurenční průchodnost solventních zákazníků. Samozřejmostí je naprostá bezpečnost a 100% diskrétnost. K dispozici Vám bude také úklidový a prádelní servis.

Nemáte žádné zkušenosti v tomto oboru? Vůbec nevadí, poskytneme Vám individuální informační program, kde se setkáte s profesionálními instruktory v oboru choreografie, vizáže, líčení, atd.

Vítáme i zájemce, kteří mají v plánu poskytovat netradiční až výstřední servis. Privátní místnost může být individuálně upravena a zařízená podle Vašeho přání...

V rámci našeho zábavního komplexu nabízíme dívkám možnost spolupráce i ve Strip baru ShowPark.

Máte ráda zábavu, tanec a zájem mužů, kteří Vám mají co nabídnout? Potom je náš strip bar přesně to pravé pro realizaci Vašich snů.

Garantujeme vysoké provize ze show, které jsou vypláceny denně.

Máte u nás možnost přespání.

Vyzkoušejte si práci v ShowParku zdarma

Chcete si vyzkoušet spolupráci?

Poskytneme Vám zkušební den, kdy nájem místnosti pro realizaci Vašeho uměleckého výkonu máte zdarma, vše si nezávazně vyzkoušíte a poznáte, zda s námi chcete spolupracovat i dále.

Veškeré příjmy za Vámi poskytnuté umělecké výkony, které získáte během tohoto zkušebního dne jsou pouze Vaše a záleží jen na Vás, zda se rozhodnete část těchto příjmů použít na úhradu nájmu v další dny.

Kontaktujte nás ještě dnes!

Zaujala Vás naše nabídka? Chcete s námi spolupracovat? Nebo se jen chcete na něco zeptat? Kontaktujte nás ještě dnes! Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 365 dnů v roce.

Veškeré dotazy a žádosti zodpovíme seriozně a diskrétně.

Pro informace o spolupráci v ShowParku nás kontaktujte na tel +420 603 761 491 nebo napište email.

Pro informace o spolupráci ve strip baru ShowPark nás kontaktujte na tel +420 734 502 730 nebo na emailu gastromanagement@showpark.info