Kompletní informace o ShowParku

Jak ShowPark funguje a co všechno Vám nabízí?

Podniky ShowPark Vám nabízí naprosto jedinečnou zábavu, kterou nikde jinde v zemi nenajdete! 81 pokojů, za jejichž dveřmi se nacházejí ty nejkrásnější dívky světa a těší se na Vás. Na Vás je pouze zvolit si tu nejkrásnější.

Pokud si chcete na chvilku odpočinout, je Vám v každém ShowParku plně k dispozici kavárna či bar. Zde si můžete se svými přáteli či s dívkou v klidu popovídat a občerstvit se.

Jsou zde pro Vás připraveny počítače se službou, pomocí které si velice jednoduše prohlédnete profily všech aktuálně dostupných dívek v podnicích a umožní Vám lehčí rozhodnutí, kterou z nich navštívit.

Wi-fi síť zdarma je standardem každého ShowParku.

Přijďte se podívat do ShowParku sami a uvidíte, že se Vám zde zalíbí.

Kolik stojí show dívek?

Cenu za show si domluvíte přímo s dívkou a také ji přímo dívce zaplatíte. Každá dívka má jiné ceny za show a čas strávený v místnosti. 

 

Jaké show Vám dívky poskytnou?

Dívky v ShowParku poskytují široký rozsah show. Od klasických až po netradiční a exotické show, takže si v ShowParku najdete to své jistě i Vy!  

Konkrétní nabídka vždy závisí na dívce a na Vaší vzájemné dohodě s ní. Pokud Vámi vybraná dívka neposkytuje Vaši oblíbenou show, nezoufejte. Vyzkoušejte své štěstí u některé jiné krásné dívky. Jistě nakonec v ShowParku naleznete tu pravou, která Vám splní všechna přání.

Co když nebudu spokojen?

Došlo k nějakému problému? Nepohodli jste se s dívkou či personálem? Vaše spokojenost je pro nás velice důležitá, proto neváhejte a obraťte se na zaměstnance zákaznického servisu, kteří jsou neustále připraveni Vám pomoci. 

Poznáte je podle nápisu Customer Service na triku.

Jaké je vstupné?

KLASIKA:

Vstupné do ShowParku stojí POUHÝCH 290 Kč.

Vstupenka má platnost 24 hodin a platí do všech podniků ShowPark.

Během této doby se můžete opakovaně vracet do všech ShowParků kolikrát budete chtít!

 

VÝHODNÉ:

Na recepci podniků ShowPark si můžete zakoupit tyto vstupní karty:

 

750 Kč - karta na 5 vstupů

1000 Kč - karta na 10 vstupů

1500 Kč - karta na 20 vstupů

 

Karty jsou platné 1 rok a ochotně Vám je nabídne personál na recepci ShowParku Market nebo ShowParku DaVinci.

Vstup do ShowParku Vás k ničemu nezavazuje!

Pokud nebudete chtít uzavřít obchod s některou z nádherných dívek či si zakoupit občerstvení, nezaplatíte ani korunu navíc!

 

Co když budete potřebovat poradit nebo se vyskytne nějaký problém?

V ShowParku nenajdete nepříjemné svalovce v uniformě ochranky. V ShowParku jsou Vám neustále k dispozici ochotní pracovníci zákaznického servisu, kteří Vám pomohou vyřešit jakýkoliv problém.

Vítáme jakékoliv nápady, podněty, ale i stížnosti. Ve všech místnostech proto naleznete informační leták s emailovou adresou, kam můžete své připomínky posílat.

Kdykoliv můžete využít veřejně přístupných počítačů

V ShowParku jsou Vám k dispozici zdarma počítače s přístupem na internet. Vaše soukromí je pro nás velkou prioritou, proto si můžete být jisti, že počítače neukládají žádné přístupové údaje ani hesla.

Chcete-li mít naprostou jistotu, využijte volbu iFiles – Restart iMac, nebo stiskněte Start, Restartovat. V obou případech dojde k obnovení továrního nastavení.

Vyzkoušejte naši Novou službu! Je to zcela nový způsob, který Vám usnadňuje výběr dívky. Jeho využití je velice snadné – na volně přístupných počítačích v prostorách kavárny a baru je Vám k dispozici databáze všech slečen, které jsou aktuálně přítomny v podniku. Prohlédněte si fotografie, v klidu, nikam nemusíte spěchat. Pokud najdete tu pravou – mapa Vám pomůže se zorientovat, kde dívku hledat, případně u její karty naleznete číslo pokoje, na kterém se nachází. Jak snadné! 

V případě jakýchkoli nejasností se prosím obraťte na náš personál. Rádi Vám pomůžeme.

Vstup do ShowParku

Pro vstup do ShowParku stačí splnit základní pravidlo – být starší 18 let a nedonášet do podniku zbraně či omamné a psychotropní látky.

Naprostá diskrétnost je samozřejmostí

Naprostá diskrétnost patří mezi naše priority. Nesmí se tedy fotografovat a pořizovat žádné audiovizuální záznamy.

Historie ShowParku

Dveře ShowParku se návštěvníkům poprvé otevřeli v roce 1998. V následujících letech došlo k mnoha přestavbám a velkým změnám v konceptu ShowParku. Více o kompletní historii ShowParku.