Showroomy

Co je to Showroom?

V ShowParku Market naleznete 58 pokojů, kde jsou nádherné dívky, které se mohou téměř přetrhnout, aby Vás zaujaly. Vy se můžete procházet po chodbách a prohlédnout si, která dívka se Vám líbí nejvíce. Jakmile najdete tu pravou, můžete vstoupit do její místnosti. Klepáním se nezdržujte, dveře jsou otevřené.

Co se bude dít za zavřenými dveřmi pokoje je už jen a pouze na Vás a na dívce.

Všechny pokoje jsou vybaveny velkou luxusní postelí. Pro navození té správné nálady v pokoji naleznete bar a také video s porno produkcí či lesbishow. K dispozici zde máte samozřejmě také toaletu i sprchu.

Kolik show dívek stojí?

Cenu za show si domluvíte přímo s dívkou a také ji přímo dívce zaplatíte. Každá dívka má jiné ceny za show a čas strávený v místnosti. Pokud budete dívce sympatičtí a milí, můžete dostat slevu nebo Vám dívka dokonce nabídne show zdarma!

Jaké show Vám dívky poskytnou?

Dívky v ShowParku Market poskytují široký rozsah show. Od klasických až po netradiční a exotické show, takže si v ShowParku Market najdete to své jistě i Vy!  Konkrétní nabídka vždy závisí na dívce a na Vaší vzájemné dohodě s ní. Pokud Vámi vybraná dívka neposkytuje Vaši oblíbenou show, nezoufejte. Vyzkoušejte své štěstí u některé jiné krásné dívky. Jistě nakonec v ShowParku Market naleznete tu pravou, která Vám splní všechna přání.

Co když nebudu spokojen?

Došlo k nějakému problému? Nepohodli jste se s dívkou či personálem? Vaše spokojenost je pro nás velice důležitá proto neváhejte a obraťte se na zaměstnance zákaznického servisu, kteří jsou neustále připraveni Vám pomoci. Poznáte je podle nápisu Customer Service na triku.

zpět na kompletní informace o ShowParku