ShowPark Market

Otevírací doba

ShowPark Market je pro Vás otevřen každý den od 12:00 až do 6:00 ráno. Kdykoliv v tomto čase můžete přijít a navštívit pokoj některé z mnoha krásných dívek. Využijte k tomu také naši nabídku zvýhodněných vstupních karet, kdy Vás cena jednotlivého vstupu vyjde mnohem levněji. Naše nabídka obsahuje:

750 Kč - karta na 5 vstupů
1000 Kč - karta na 10 vstupů
1500 Kč - karta na 20 vstupů

Karty jsou platné 1 rok a ochotně Vám je nabídne personál na recepci ShowParku Market. 

Abyste si mohli vše perfektně užít, udržujeme celý ShowPark Market dokonale čistý. Každý den probíhá od 6:00 do 12:00 důkladný úklid a údržba.

Přihlaste se se svým mobilem na bezdrátovou wifi ShowParku a ihned se Vám zobrazí Nová služba, neboli databáze všech dívek aktuálně dostupných jak v ShowParku Market, tak ShowParku DaVinci. Jak snadné!! Vše naprosto zdarma a diskrétně! V případě jakýchkoli otázek se neváhejte obrátit na náš personál, který veškeré Vaše dotazy rád zodpoví.

Strip bar je Vám k dispozici od středy do soboty od 20:00 do 06:00.

Vstup do ShowParku Market

Pro vstup do ShowParku Market můžete využít 2 vchody - hlavní a diskrétní.

Hlavní vchod se nachází hned za vstupem do Holešovické tržnice z Bubenského nábřeží, schovaný za vysokou zdí tržnice (ulice Nuselská).

K Vaší nerušené návštěvě můžete využít také zcela diskrétní vchod. Tento vchod najdete ze zadní strany haly 18, na rohu směrem ke středu Holešovické tržnice (roh ulic Dejvická a Břevnovská)

Vstup do Showparku

Bezbariérový přístup pro handicapované

Celý prostor ShowParku Market je bezbariérový. V případě potřeby můžete využít nájezdové rampy a pohodlného a prostorného výtahu. Do výtahu Vám ochotně pomohou členové zákaznického servisu.

zpět na kompletní informace o ShowParku