Kompletní informace o ShowParku

Jak ShowPark funguje a co všechno Vám nabízí?

Podniky ShowPark Vám nabízí naprosto jedinečnou zábavu, kterou nikde jinde v zemi nenajdete! 82 pokojů, za jejichž dveřmi se nacházejí ty nejkrásnější dívky světa a těší se na Vás. Na Vás je pouze zvolit si svou favoritku.

Pokud si chcete na chvilku odpočinout, je Vám v každém ShowParku plně k dispozici kavárna či bar. Zde si můžete se svými přáteli či s dívkou v klidu popovídat a občerstvit se.

Jsou pro Vás připraveny také  počítače se službou, pomocí které si velice jednoduše prohlédnete profily všech aktuálně dostupných dívek v podnicích, což Vám umožní snadněji se rozhodnutí, kterou z nich navštívit.

Wi-fi síť zdarma je standardem každého ShowParku.

Přijďte se podívat do ShowParku sami a uvidíte, že se Vám zde zalíbí.

Kolik stojí show dívek?

Cenu za show si domluvíte přímo s dívkou a také ji přímo dívce zaplatíte. Každá dívka má jiné ceny  za show a čas strávený v místnosti. 

Jaké show Vám dívky poskytnou?

Dívky v ShowParku Vás jistě okouzlí a předvedou nezapomenutelnou show, ať už klasickou, netradiční, exotickou..i Vy si jistě najdete to své.

Konkrétní nabídka vždy závisí na dívce a na Vaší vzájemné dohodě. Pokud Vámi vybraná dívka neposkytuje Vaši oblíbenou show, nezoufejte. Vyzkoušejte své štěstí u některé jiné krásné slečny. Jistě nakonec v ShowParku naleznete tu pravou, která Vám splní všechna přání.

Co když nebudu spokojen?

Došlo k nějakému problému? Nepohodli jste se s dívkou či personálem? Vaše spokojenost je pro nás velice důležitá, proto neváhejte a obraťte se na zaměstnance zákaznického servisu, kteří jsou neustále připraveni Vám pomoci nebo na přítomného manažera.

Jaké je vstupné?

KLASIKA:

Vstupné do ShowParku je 350 Kč.

Vstupenka má platnost 24 hodin a platí do všech podniků ShowPark.

Během této doby se můžete opakovaně vracet do všech ShowParků kolikrát budete chtít!

 

VÝHODNÉ:

Na recepci podniků ShowPark si můžete zakoupit tyto vstupní karty:

 

1000 Kč - karta na 5 vstupů

1500 Kč - karta na 10 vstupů

2000 Kč - karta na 20 vstupů

 

Karty jsou platné 1 rok a ochotně Vám je nabídne personál na recepci ShowParku MARKET nebo ShowParku DaVINCI.

Vstup do ShowParku Vás k ničemu nezavazuje!

Pokud nebudete chtít privátní show s některou z dívek či si zakoupit občerstvení, nezaplatíte ani korunu navíc!

Co když budete potřebovat poradit nebo se vyskytne nějaký problém?

V ShowParku Vám jsou k dispozici ochotní pracovníci zákaznického servisu, kteří Vám pomohou vyřešit jakýkoliv problém.

Vítáme jakékoliv nápady, podněty, ale i stížnosti, proto se na nás v těchto případech neváhejte obrátit, ať již přímo na místě nebo prostřednictvím e-mailu na:  info@showpark.info.

Kdykoliv můžete využít veřejně přístupných počítačů

V ShowParku jsou Vám k dispozici zdarma počítače s přístupem na internet. Vaše soukromí je pro nás velkou prioritou, proto si můžete být jisti, že počítače neukládají žádné přístupové údaje ani hesla.

Vyzkoušejte naši Novou službu! Je to zcela nový způsob, který Vám usnadňuje výběr dívky. Jeho využití je velice snadné – na volně přístupných počítačích v prostorách kavárny a baru je Vám k dispozici databáze všech slečen, které jsou aktuálně přítomny v podniku. Prohlédněte si fotografie v klidu, nikam nemusíte spěchat. Pokud najdete tu pravou, mapa Vám pomůže se zorientovat, kde dívku hledat, případně u její karty naleznete číslo pokoje, na kterém se nachází. Jak snadné! 

V případě jakýchkoli nejasností se prosím obraťte na náš personál. Rádi Vám pomůžeme.

Vstup do ShowParku

Pro vstup do ShowParku stačí splnit základní pravidlo – být starší 18 let a nedonášet do podniku zbraně či omamné a psychotropní látky.

Naprostá diskrétnost je samozřejmostí

Naprostá diskrétnost patří mezi naše priority. Nesmí se tedy fotografovat a pořizovat žádné audiovizuální záznamy.

Historie ShowParku

Dveře ShowParku se návštěvníkům poprvé otevřely v roce 1998. V následujících letech došlo k mnoha přestavbám a velkým změnám v konceptu ShowParku. Více o kompletní historii ShowParku.