ShowPark DaVINCI

Dva ShowParky - jeden styl! Procházejte se ShowParkem DaVINCI tak, jak jste zvyklí a vyberte si tu pravou dívku na baru.

Přijďte navštívit místo, kde se současnost prolíná s minulostí a kde naleznete diskrétní atmosféru, příjemné prostředí, milou obsluhu a v neposlední řadě dámskou společnost se vzrušující zábavou! V místech dnešního ShowParku DaVINCI stál kdysi kostel, za jehož zdmi se lidé vyznávali ze svých hříchů. Dnes je to především místo, kde jsou všichni připraveni splnit Vaše přání s úsměvem na tváři. Klasicistní budova ShowParku DaVINCI se stala součástí Pražské památkové rezervace, jenž zároveň spadá do světového kulturního dědictví chráněného mezinárodní organizací UNESCO.

Všechny dívky, které v ShowParku DaVINCI vidíte, mohou být Vaše.

Pro náročné zákazníky je k dispozici stylový střešní apartmán s nádherným výhledem na noční Prahu, který disponuje opravdu velkou postelí. K Vašemu perfektnímu zážitku v tomto apartmánu vede jednoduchá cesta - vyberte si dívku, se kterou chcete úžasný zážitek strávit, pronajměte si apartmán a užijte si společné chvíle na úrovni. Ke každému pronájmu od nás dostanete jako dárek láhev sektu. Více informací a fotogalerii apartmánu naleznete zde.

V baru také naleznete službu výběru hotovosti, kde si pomocí platebních terminálů můžete ze své kreditní karty hotovost vybrat. Výběr je podmíněn předložením dokladu osobní totožnosti. Ptejte se naší obsluhy na baru, vše Vám rádi vysvětlíme. Akceptujeme karty Visa, Mastercard, DC a JCB. 

Otevírací doba

ShowPark DaVINCI je pro Vás otevřen denně od 18:00 do 06:00. Můžete přijít kdykoliv a a strávit chvíle s některou z krásných dívek. Záleží jen a pouze na Vás, jak, kdy a s kým se budete bavit. Využijte k tomu také naši nabídku zvýhodněných vstupních karet, kdy Vás cena jednotlivého vstupu vyjde mnohem levněji. Naše nabídka obsahuje:

KLASIKA:

Vstupné do ShowParku stojí 350 Kč.

Vstupenka má platnost 24 hodin a platí do všech podniků ShowPark.

Během této doby se můžete opakovaně vracet do všech ShowParků kolikrát budete chtít!

1000 Kč - karta na 5 vstupů

1500 Kč - karta na 10 vstupů

2000 Kč - karta na 20 vstupů


Karty jsou platné 1 rok a ochotně Vám je nabídne personál na recepci ShowParku DaVINCI.

A pokud si náhodou s čímkoliv nevíte rady, nezapomeňte - stačí se usmát... a to je jen začátek!

Vstup do ShowParku DaVINCI

ShowPark DaVINCI je dobře dostupný jak MHD, tak vozem. Nachází se ve frekventované části Prahy, blízko metra I.P.Pavlova, mezi ulicemi Sokolská a Na Bojišti. 

zpět na kompletní informace o ShowParku