Kavárna a herna

Informace o kavárně a herně

Součástí ShowParku MARKET je velká relaxační kavárna, s rozsáhlým sortimentem alkoholických a nealkoholických nápojů, výtečných teplých jídel, polévek a dezertů.

Prostor kavárny je pokryt veřejným wi-fi signálem, k dispozici jsou počítače Apple iMac připojené k internetu, včetně české i anglické klávesnice.

Vyzkoušejte naši Novou službu! Je to skvělý způsob, který Vám usnadňuje výběr dívky. Jeho využití je velice snadné – na volně přístupných počítačích v prostorách kavárny a baru je Vám k dispozici databáze všech slečen, které jsou aktuálně přítomny v podniku. Prohlédněte si fotografie v klidu, nikam nemusíte spěchat. Pokud najdete tu pravou – mapa Vám pomůže se zorientovat, kde dívku hledat. Jak snadné! 

V případě jakýchkoli nejasností se prosím obraťte na náš personál. Rádi Vám pomůžeme.

Počítače žádná hesla a přístupové údaje neukládají (pokud chcete mít absolutní jistotu, volbou iFiles – Restart iMac restartujte Vámi používaný iMac, tím dojde k obnově továrního nastavení a 100% vymazání všech dočasně uložených informací).

V kavárně ShowParku MARKET vystupují dívky a předvádějí žhavé erotické show.

Pro hráče jsou v herně připraveny výherní automaty.

V kavárně a herně také naleznete službu výběru hotovosti, kde si pomocí platebních terminálů můžete ze své kreditní karty vybrat hotovost. Výběr je podmíněn předložením dokladu osobní totožnosti. Ptejte se naší obsluhy na baru, vše Vám rádi vysvětlíme. Akceptujeme karty Visa, Mastercard, DC a JCB. 

Služby

  • relaxační prostor
  • nápoje a občerstvení
  • veřejně přístupná PC s připojením k internetu
  • výherní automaty
  • výběr hotovosti

Provozní doba kavárny a herny

Po – Ne: 12:00 hod. – 06:00 hod.

 

 

zpět na kompletní informace o ShowParku